|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2014-08-26 14:27:00
|
7180
|
Feltetelezem sok fotost csabitott magahoz ezzel a reklammal. :) |
|
A hozzászólás:
 |
szl1973
2014-08-26 11:37:40
|
7179
|
És láss csodát, futofoto csendben elhalálozott a maga egy (1) darab fórum hozzászólásával... |
|
Előzmény:
 |
peterssen
2014-08-14 17:20:45
|
7178
|
De tegyük hozzá, hogy ilyen célú honlapot nem a művészi értékű képek miatt keresik fel az emberek, hanem azért, hogy saját futóversenyen készült képeiket megrendeljék/letöltsék. Azaz a feladat egyszerű: állj ide a sétány mellé és mindenkit, aki erre fut, fotózd le. Ha kétezren akkor annyit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|