Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-08-27 08:30:00 22620

Amúgy haldoklik a cég vajon

 

Ja, csődeljárás, meg rendre szűnnek meg a filmjeik.
http://www.youtube.com/watch?v=pb7lXYZTEDU

Nincs már Kodak dia, most meg a BW400CN.
Egy sörbe mernék fogadni hogy a Portra 800 lesz a következő, drága mint a fene, majd "steady decline in sales and customer usage" felkiáltással leállnak ezzel is...

Egyébként egy (szerintem nem teljes) lista a megszűnt filmekről:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_discontinued_photographic_films

 

 

A T-Max 100 azért még létezik, ne temessük.

foveon Creative Commons License 2014-08-26 09:40:58 22618

sztem a kodak haldoklik.

egyebkent arra mar reg rajottem hogy nem jo a termeklapokon levo arakat nezni. ahogy ennel se jol van kiirva. de masutt is lattam hogy a netto bruttonak volt kiirva, vagy felszorozva nem jott ki. az arlistat kell nezni, arra van kulon menupont. ott jok az arak (ahogy 400cn-nek is).

 

 

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-08-26 09:31:33 22617

Érdekes a kavarás. Amúgy haldoklik a cég vajon, nem találtam T-Max 100 ISO filmet. Kicsit furcsállom.

Előzmény:
foveon Creative Commons License 2014-08-26 08:10:23 22616

foleg hogy egy oldalon hozza a ket fele arat...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!