|
|
|
|
 |
foveon
2014-08-26 09:40:58
|
22618
|
sztem a kodak haldoklik.
egyebkent arra mar reg rajottem hogy nem jo a termeklapokon levo arakat nezni. ahogy ennel se jol van kiirva. de masutt is lattam hogy a netto bruttonak volt kiirva, vagy felszorozva nem jott ki. az arlistat kell nezni, arra van kulon menupont. ott jok az arak (ahogy 400cn-nek is).
|
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-08-26 09:31:33
|
22617
|
Érdekes a kavarás. Amúgy haldoklik a cég vajon, nem találtam T-Max 100 ISO filmet. Kicsit furcsállom. |
|
Előzmény:
 |
foveon
2014-08-26 08:10:23
|
22616
|
foleg hogy egy oldalon hozza a ket fele arat...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|