Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tannoyfan Creative Commons License 2014-08-26 09:21:36 4797

Tegnap megjött a csomag, sajnos idő hiányában nem sikerült vele foglalkozni... Ma reggel azért már erősen furdalt a kíváncsiság, hogy mit is tud a Zomei, ezért csináltam egy hevenyészett tesztet. Mivel patak nem csörgedez a kert végében, ezért maradtam a statikus témánál, meglőttem 1/15-el AV módban, majd manuális fókuszra és Bulb módba kapcsoltam, 90 másodperc lett a közel megfelelő záridő. Mivel az ég percről percre változtatta a színét, jöttek a felhők, így némi színkülönbség összejött, de ami egyértelműen látszik, hogy nem egy tejeszacskó ez a szűrő. Első blikkre jónak tűnik...

Felraktam a tesztképeket, RAW-al együtt, véleményem szerint ezen az áron bőven jó lesz.

http://goo.gl/niWl2S

 

Előzmény:
futoz (X) 2014-08-24 11:02:39 4791

Amikor az első polárszűrőt meghoztam tőlük, akkor csináltam egy tesztet, mindenki a Zomeire mondta, hogy az a hoya 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!