Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-08-26 09:41:36 22619

Valószínűleg csak elírásról, figyelmetlenségről van szó. Nagyon korrekt kereskedők.

Egyszer Ilford D100 rollt vettem, ami olcsóbb volt a weblapjukon, mint a disztribútornál, így kisepertem a raktárt. Fizetéskor kiderült, hogy mégsem annyi. Azt mondták rosszul láttam. Azonnal megnézték a neten, ahol tényleg az alacsonyabb ár szerepelt, ideadták annyiért, nem okoskodtak.

foveon Creative Commons License 2014-08-26 08:10:23 22616

foleg hogy egy oldalon hozza a ket fele arat...

 

 

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2014-08-26 00:51:54 22615

Már csak 1650, ha nem számolok postát:
http://www.fokuszwebaruhaz.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=6625647200&szint1=++Filmek&szint2=fekete-feh%C3%A9r&szint3=&szint4=

Mondjuk azt nem értem, hogy az 1250+áfás tekercs/árból 10 db-nál hogy lesz 13000+áfa...

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-08-23 21:18:12 22614

A dolog apropóján én is vettem egy tekercset a Müllerben.

Majd legközelebb elkérem az asszonytól az előző blokkot, a következő vásárlásnál ér párszáz forintot.

Mondjuk így sem volt rossz, 1590 a fókuszos 1900-zal szemben. Tisztára B&H áron megy :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!