|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-08-26 09:41:36
|
22619
|
Valószínűleg csak elírásról, figyelmetlenségről van szó. Nagyon korrekt kereskedők.
Egyszer Ilford D100 rollt vettem, ami olcsóbb volt a weblapjukon, mint a disztribútornál, így kisepertem a raktárt. Fizetéskor kiderült, hogy mégsem annyi. Azt mondták rosszul láttam. Azonnal megnézték a neten, ahol tényleg az alacsonyabb ár szerepelt, ideadták annyiért, nem okoskodtak. |
|
 |
foveon
2014-08-26 08:10:23
|
22616
|
foleg hogy egy oldalon hozza a ket fele arat...
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-08-23 21:18:12
|
22614
|
A dolog apropóján én is vettem egy tekercset a Müllerben.
Majd legközelebb elkérem az asszonytól az előző blokkot, a következő vásárlásnál ér párszáz forintot.
Mondjuk így sem volt rossz, 1590 a fókuszos 1900-zal szemben. Tisztára B&H áron megy :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|