Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
futoz (X) 2014-08-24 22:52:55 4795

A JYc re azt mondják, hogy = hoya, vagy hoya pro val azonos kategória. Viszont szerintem a Zomei egy picit jobb. 

És ahogy írtam 6000 Ft ért adok most. 

Előzmény:
Raindan Creative Commons License 2014-08-24 21:13:14 4793

Szia.

Köszönöm a tippet. Mivel sajnos e-mailben nem érkeztek ajánlatok így számításba veszem őket. 10e Ft alatt JYC, Zomei, Hoya, Kenko, W-Tianya vagy más egyéb közül melyiket ajánlanátok? Nagyjából egymás mellett mozognak árban. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!