Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tannoyfan Creative Commons License 2014-08-24 17:25:44 4792

Ezeket a teszteket publikálhatnád, sokat segítene a döntésben 3rd party cuccok esetén.

 

(Vajon a Firefox mit ártott a fórumnak? Nem tudok belőle hsz-t küldeni, csak Chrome-ból... Firefoxban a motor szerint a hsz-em nem tartalmaz szöveget... én meg írhatom be 6x ugyanazt...)

Előzmény:
futoz (X) 2014-08-24 11:02:39 4791

Amikor az első polárszűrőt meghoztam tőlük, akkor csináltam egy tesztet, mindenki a Zomeire mondta, hogy az a hoya 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!