Keresés

Részletes keresés

Noxin Creative Commons License 2014-08-26 00:51:54 22615

Már csak 1650, ha nem számolok postát:
http://www.fokuszwebaruhaz.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=6625647200&szint1=++Filmek&szint2=fekete-feh%C3%A9r&szint3=&szint4=

Mondjuk azt nem értem, hogy az 1250+áfás tekercs/árból 10 db-nál hogy lesz 13000+áfa...

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2014-08-23 21:18:12 22614

A dolog apropóján én is vettem egy tekercset a Müllerben.

Majd legközelebb elkérem az asszonytól az előző blokkot, a következő vásárlásnál ér párszáz forintot.

Mondjuk így sem volt rossz, 1590 a fókuszos 1900-zal szemben. Tisztára B&H áron megy :)

Előzmény:
DJ Szegecs Creative Commons License 2014-08-23 19:15:27 22613

Köszi, hogy szóltál, ma vettem belőle két tekerccsel az egyik szolnoki drogériában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!