Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-08-23 06:57:51 917

Köszi még próbálkozni fogok.

 

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2014-08-22 22:05:27 916

Az élesség állítással mindig szépen sorban haladj, egyenletes lépésekkel, mintha szalámit szeletelnél, nem össze-vissza. Én mindig, a hozzám legközelebbi élességi síktól haladok a távolabbiak felé. A gép sem, és a téma sem mozoghat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!