Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-08-19 23:09:17 22604

Hát, az egyik ugye papíron van, a másik meg világít a sötétben és billentyűzet van előtte, nehéz összetéveszteni őket.
Viszont mindkettőn ugyanazok a részletek megvannak, szóval elégedett vagyok.

Miért, milyen legyen, mit szeretnél hallani?
Az az igazság, hogy marhára unom már ezt a sercegős lejárt lemezt, hogy nem olyan a monitoron mint papíron, aki meg mást mond, az rohanjon azonnal hozzád egy PC-vel és egy nagyítógéppel a hóna alatt, és azonnal mutassa meg.
Ennyi erővel azt sem kell elhinni, hogy a Hold-Föld úgy saccperkábé háromszázvalahányezer kilométerre van egymástól, amíg le nem méred.

Addig úgyis kamu az egész...

Szóval legyél kedves nem engem kóstolgatni, van friss hús a topikodban aki segítségre szorul.
Köszönöm!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-08-19 22:12:31 22603

És szerinted ugyanúgy néz ki mind a kettő?

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-08-19 21:43:34 22602

A szken negatívról, a löttyben ugye a nagyítás ázik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!