|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-08-19 23:09:17
|
22604
|
Hát, az egyik ugye papíron van, a másik meg világít a sötétben és billentyűzet van előtte, nehéz összetéveszteni őket. Viszont mindkettőn ugyanazok a részletek megvannak, szóval elégedett vagyok.
Miért, milyen legyen, mit szeretnél hallani? Az az igazság, hogy marhára unom már ezt a sercegős lejárt lemezt, hogy nem olyan a monitoron mint papíron, aki meg mást mond, az rohanjon azonnal hozzád egy PC-vel és egy nagyítógéppel a hóna alatt, és azonnal mutassa meg. Ennyi erővel azt sem kell elhinni, hogy a Hold-Föld úgy saccperkábé háromszázvalahányezer kilométerre van egymástól, amíg le nem méred.
Addig úgyis kamu az egész...
Szóval legyél kedves nem engem kóstolgatni, van friss hús a topikodban aki segítségre szorul. Köszönöm!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-08-19 22:12:31
|
22603
|
És szerinted ugyanúgy néz ki mind a kettő? |
|
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-08-19 21:43:34
|
22602
|
A szken negatívról, a löttyben ugye a nagyítás ázik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|