|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-08-19 20:07:18
|
22600
|
Köszönöm!
Ritkán veszem elő a felszerelést, mert elég macerás elő- és összepakolni, fürdőszobát sötétíteni úgy, hogy ne legyek útban a családnak. De most sikerült vennem az Opemushoz egy 50mm-es Belart bagóért, ki kellett próbálni. Eddig kisfilmről nagyítva a 75-ös objektívvel a nagyítógépet teljesen felhúzva kis híja volt a 18x24-nek, most jó.
|
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-08-19 15:59:14
|
22599
|
Jó kis hangulat.
Irigyellek hogy helyet és időt tudsz szakítani a nagyításra is. |
|
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-08-19 15:54:33
|
22598
|
Nagy a csönd, megtörném egy balatoni képpel.
Szkennelve és nagyítva, Ilford Pan 100 / ID-11:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|