|
|
|
|
 |
Rollei
2014-08-20 14:18:06
|
22610
|
A második kép úgy jó, ahogyan van! |
|
 |
Rőth Sándor
2014-08-19 23:18:20
|
22605
|
Már többször nagyítottam és nyomtattam ugyanazt a felvételt, gyakran nem tudom megkülönböztetni őket. A Hahnemühle Fine Art Baryta papírja teljesen olyan, mint a fotópapír.
Amúgy meg túlbillentünk már azon, hogy a digitális megoldások igyekezzenek megközelíteni az analógot, a digitális nyomtatásban több lehetőség van. |
|
 |
Törölt nick
2014-08-19 21:19:07
|
22601
|
Szia!
A nagyítás van szkennelve? |
|
 |
BUSZNYI
2014-08-19 15:59:14
|
22599
|
Jó kis hangulat.
Irigyellek hogy helyet és időt tudsz szakítani a nagyításra is. |
|
A hozzászólás:
 |
pacs_425
2014-08-19 15:54:33
|
22598
|
Nagy a csönd, megtörném egy balatoni képpel.
Szkennelve és nagyítva, Ilford Pan 100 / ID-11:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|