|
|
|
|
 |
Octi19
2014-08-19 15:05:02
|
19548
|
Majd eszi ha éhes lesz! Nálunk is Lizike eleinte nem akart enni és persze mindenki kiborult, hogy miért nem eszik a picicica, de a második napon már evett. Mondjuk olyan keveset eszik és nem is lett nagy cica, hogy komolyan gondolkoztunk azon, hogy átkereszteljük Tesco-ra... Viszont, a szemét minőségű (TV-ben reklámozott cuccok amit például egy Britt cicával reklámozzák) alutasakosaktól olyanokat eregetett, hogy nem lehetett megmaradni mellette, de a minőségi táptól (RC; Miamor stb...) semmi baja. |
|
 |
Törölt nick
2014-08-18 23:05:25
|
19547
|
Bocs,száraztápot. Royal Canin Kitten, nem eszi meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-08-18 23:04:52
|
19546
|
Sziaszok-.
Szerintetek hatalmas gond ha egy 2 hónapos brit cica nem eszi a házitápot, rá lehet még szoktatni?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|