Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2014-08-19 15:05:02 19548

Majd eszi ha éhes lesz! Nálunk is Lizike eleinte nem akart enni és persze mindenki kiborult, hogy miért nem eszik a picicica, de a második napon már evett. Mondjuk olyan keveset eszik és nem is lett nagy cica, hogy komolyan gondolkoztunk azon, hogy átkereszteljük Tesco-ra...
Viszont, a szemét minőségű (TV-ben reklámozott cuccok amit például egy Britt cicával reklámozzák) alutasakosaktól olyanokat eregetett, hogy nem lehetett megmaradni mellette, de a minőségi táptól (RC; Miamor stb...) semmi baja.

Törölt nick Creative Commons License 2014-08-18 23:05:25 19547

Bocs,száraztápot. Royal Canin Kitten, nem eszi meg.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-08-18 23:04:52 19546

Sziaszok-.

Szerintetek hatalmas gond ha egy 2 hónapos brit cica nem eszi a házitápot, rá lehet még szoktatni?

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!