|
|
|
|
 |
pentus
2014-08-18 20:28:34
|
628
|
Szia!
Örök hálám, hogy helyettem utánajártál!
Köszönöm szépen a tippet, és a jókívánságot is!
Megvannak a golyók, nekiállunk.
Köszönöm!
|
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-08-18 17:53:30
|
627
|
Szia!
Hát én most sajnos pontosan nem tudom megmondani,de mintha 3-4 hétig csináltuk volna.Vissza kellene keresni a fórumon ,mert ott minden pontosan le van írva. Nagyon nehezen de megtaláltam, még a szemem is belefájdult mire ráakadtam. A 107-es hozzászólást keresd, ott minden le van írva .
Jobbulást és kitartást. |
|
Előzmény:
 |
pentus
2014-08-17 08:55:25
|
625
|
Szia!
Nem tudtuk még beszerezni az összes golyót, hétfő délutánra ígérték.
Úgy néz ki, rosszul értelmeztem a leírást, ezek szerint először CSAK a golyók.
Az echinacea-galaj oldatot mennyi idő után kell elkezdeni?
Köszönöm, hogy időt szánsz rám! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|