|
|
|
|
 |
pentus
2014-08-17 08:55:25
|
625
|
Szia!
Nem tudtuk még beszerezni az összes golyót, hétfő délutánra ígérték.
Úgy néz ki, rosszul értelmeztem a leírást, ezek szerint először CSAK a golyók.
Az echinacea-galaj oldatot mennyi idő után kell elkezdeni?
Köszönöm, hogy időt szánsz rám! |
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-08-16 20:44:14
|
624
|
Szia!
Szia!
De első lépésként fontos lenne a méregtelenítés a homeopátiás golyókkal.Vagy azon már túl vagytok? |
|
Előzmény:
 |
pentus
2014-08-16 16:18:55
|
623
|
Szia!
Köszi a gyors választ!
Akkor megpróbálom így elkészíteni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|