Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-08-16 20:44:14 624

Szia!

 

Szia!

 

 

De első lépésként fontos lenne a méregtelenítés a homeopátiás golyókkal.Vagy azon már túl vagytok?

A hozzászólás:
pentus Creative Commons License 2014-08-16 16:18:55 623

Szia!

Köszi a gyors választ!

Akkor megpróbálom így elkészíteni.

 

 

 

 

Előzmény:
shindo_a Creative Commons License 2014-08-16 16:11:23 622

Szia!

 

Én csak bementem a gyógynövényesbe és kértem galajt. Nem is néztem meg hány grammos. De nekem mintha több víz rémlene hozzá .Mert elsőre mikor csináltam több volt a 2 zacsi galaj mint a víz. Mintha 1 liter kellene hozzá.De ha biztosra szeretnél menni, akkor hívd fel tanácsért Dr Székely Attilát  06 20 390 13 22 .

 

             Üdv és sok szerencsét !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!