|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2014-08-15 23:25:54
|
17500
|
keress egy fotóst és menj el hozzá samesznak 1-2 évre. aztán majd eljutsz oda ha kitartó vagy és alázatos, hogy te csináld a képet. megveheted a legjobb felszerelést de attól nem jutsz előbbre. tanuld ki a szakmát, hogy legyen alapja is annak amit csinálsz. sok példát látni arra, hogy a tehetséges amatőr egyszer csak pénzért kattintgat. de onnantól ez üzlet lesz ahol melót kell szerezni, tárgyalni, eladni magad. jó portfolio, referenciák és kapcsolatok...
na, van még kedved? :) |
|
Előzmény:
 |
emperor07
2014-08-04 19:48:56
|
17475
|
Sziasztok !
Tanácsokat keresek, azzal kapcsolatban, hogy ha nem csak hobbi szinten szeretnék fotózni fesztiválokon és rendezvényeken, illetve lehetőség szerint sok egyéb más helyen is, akkor mit kell tennem hozzá ? Az oké, hogy kell egy jó gép amivel normális fotókat készíthetek. Ezen kívül valami tanfolyam elvégzése is ajánlott ami végén megkapom a fotós címet mint szakma? (már ha van ilyen ) :D Saját tapasztalatokat szívesen várok a dolog mikéntjéről, arról, hogy mennyire lehet bejutni un. külsős fotósként egy rendezvényre ahol általában saját fotósokkal (is) dolgoznak. stb stb :D Minden érdekel a témával kapcsolatban! :) Ugyanitt gépet is ajánlhattok, amivel beletudnék kezdeni egy efféle terv megvalósításába. Lehetőség szerint jó ár/érték arányban, elfogadható képek készítésére alkalmas jó kis masinát, ami még nem a több százezres kategória :)
Köszi! Emp.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|