Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Biluxzsolt Creative Commons License 2014-08-14 21:46:39 17494

Oké,tetszik nekem is,ha van egy jó kép és azt megbolondítják vele.

De itt az ÖSSZES ilyen!!Tehát egynek sincs éles változata.Még a nagy csoportkének sem.

Nem lehet hogy a WB el lett állítva(de azt RAW-ban módosítani lehet) vagy valami rossz szűrőt maradt fent?

Van olyan kép amin,ha nem tudom,hogy Ő a menyasszony fel sem ismerem.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2014-08-14 21:34:35 17493

Divatos Retró stilus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!