|
|
|
|
 |
csevics
2015-02-10 22:35:31
|
5769
|
Üdv. Hubbelt szeretnék vásárolni továbbtenyésztésre.
|
|
 |
perente
2014-08-14 18:35:46
|
5755
|
Hát hubbel az érdekelne ... Nincs véletlenül 2-3 párod eladó? (ja,és merre lax?)
|
|
A hozzászólás:
 |
onlycorn
2014-08-14 12:40:31
|
5753
|
Van strasszer, texán és hubbel is ,húsra a legjobb a hubbel jól etet és a vitalitása is jobb többitől , nekem fehér, ezüst, vörös és sárga hubbel galambjaim vannak. |
|
Előzmény:
 |
perente
2014-08-14 09:00:39
|
5752
|
Köszi! Neked milyen fajta galambod van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|