Keresés

Részletes keresés

csevics Creative Commons License 2015-02-10 22:35:31 5769

Üdv. Hubbelt szeretnék vásárolni továbbtenyésztésre.

 

perente Creative Commons License 2014-08-14 18:35:46 5755

Hát hubbel az érdekelne ... Nincs véletlenül 2-3 párod eladó? (ja,és merre lax?)

 

A hozzászólás:
onlycorn Creative Commons License 2014-08-14 12:40:31 5753

Van strasszer, texán és hubbel is ,húsra a legjobb a hubbel jól etet és a vitalitása is jobb  többitől , nekem fehér, ezüst, vörös és sárga hubbel galambjaim vannak.

Előzmény:
perente Creative Commons License 2014-08-14 09:00:39 5752

Köszi! Neked milyen fajta galambod van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!