Keresés

Részletes keresés

onlycorn Creative Commons License 2014-08-14 12:40:31 5753

Van strasszer, texán és hubbel is ,húsra a legjobb a hubbel jól etet és a vitalitása is jobb  többitől , nekem fehér, ezüst, vörös és sárga hubbel galambjaim vannak.

A hozzászólás:
perente Creative Commons License 2014-08-14 09:00:39 5752

Köszi! Neked milyen fajta galambod van?

Előzmény:
onlycorn Creative Commons License 2014-08-13 18:45:32 5751

Szia !

 

http://olx.hu/hirdetes/galambok-eladok-hubbel-fajtaju-husgalamb-elado-ID2nA3F.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!