|
|
|
|
 |
peterssen
2014-08-14 17:08:29
|
7177
|
Jáj galambom, hát az egyik a megrendelőnek, másik az alvállalkozónak szól. Ha megnézed a képeket is, akkor tisztán az egyik definíció erősödik. |
|
A hozzászólás:
 |
ötfelezős
2014-08-13 22:08:35
|
7176
|
Látok némi ellentmondást az itt olvasható utómunka nincs, alapfokú ismeretek és a javasolt honlapon levő profi képek, minőségi fotózás, jó kép, minőségi fotók, minőségi fotókkal kifejezések között... |
|
Előzmény:
 |
futofoto
2014-08-13 13:06:58
|
7175
|
Sziasztok,
Tömegsport események fotózásához keresünk embereket. Hétvégi, fél napos-napos időtartamú munkák, de a ténylegesen fotózással töltött idő általában csak 1-2 óra. Utómunka nincs. Egy DSLR rendszerű gépen és alapfokú fotózási ismereteken kívül másra nincs szükség. Itt lehet körbenézni, miről van szó: http://www.futofoto.hu/ Ha érdekel, az alábbi e-mail címre írj bővebb felvilágosításért: info@futofoto.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|