Keresés

Részletes keresés

onlycorn Creative Commons License 2014-08-13 18:45:32 5751

Szia !

 

http://olx.hu/hirdetes/galambok-eladok-hubbel-fajtaju-husgalamb-elado-ID2nA3F.html

A hozzászólás:
perente Creative Commons License 2014-08-13 08:28:08 5750

Szisztok!

Mi a véleményetek a hubbell galambról, tudtok-e ajánlani tenyésztőt, és kezdőként milyen galambdúcot építsek? (időm,anyagom, helyem van :) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!