Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-08-12 22:45:22 365

Nincs ezekkel semmi baj, az eszköz ennyit tud, a maxot kihoztad belőle.

A Sony esetében az 1200 mm az ekvivalens fókuszhossz. Ez azért lényeges, mert a Holdkorong képének nagysága a szenzoron mindig a fizikai fókuszhossznak megfelelő lesz. Az ekvivalens fókuszhossz az csak a kisfilmes méretű szenzoron szükséges fókuszt adja meg, hogy a két cucc azonos látószöggel fotózzon. Így 215 mm fókuszhossznak megfelelő méretű kép keletkezik a szenzoron jelen esetben.

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2014-08-12 22:28:24 363

Ha már ilyen szépen.........:)  Pár nappal ezelőttiek, illetve tegnapi  : ez nikon 300mm

 

   ez sigma 600 mm

 

  ez vágás nélküli sony 1200mm és ez telihold:)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!