Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-08-12 17:48:45 352

Egyet azért el kell, hogy ismerjek! A szuperhold dumának van olyan hatása, hogy az emberek közül sokak ennek hatására emelik fel egyáltalán a fejüket a Hold irányába. De az égbolt iránti érdeklődést azért mégis inkább valami normálisabb módon kellene felkelteni szvsz.

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2014-08-12 17:10:54 350

Jólvanna:) ez igaz! De úgy jobban hangzik, nem?:D:D:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!