Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2014-08-11 21:45:44 17491

Ugyanaz a kettő. A Fader a variálható filterek "köznapi" neve. Tavaly én is eltűnődtem ugyanezen. Aztán a bloggerek írásai felvilágosítottak ld: http://cheesycam.com/variable-nd-filters-fader-filters/

 

Ugyanúgy mint ahogy a rekeszt apertúrának vagy blendének is hívhatjuk :-)

Előzmény:
gabeesz Creative Commons License 2014-08-05 00:32:48 17487

Sziasztok,

 

meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi a különbség a "Fader" és a "normál" variálható ND szűrő között?

 

Előre is köszi.

üdv. Gabesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!