Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-08-11 21:44:15 342

Próbáld meg éjszakai felvétel módban, csak úgy meg nehéz megkeresni. Vagy videót csinálj, és abból vágj képeket. Ne te:):):) Ja és ha véletlenül be lenne kapcsolva, a digizoomot kapcsold ki.

Még van rá pár napunk:)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-08-11 21:34:36 341

Nekem is hasonló pacák vannak,ki is töröltem,mert minősithetetlen.Sony HX 200V.Sorozatfelvétellel.Szerintem már a fokuszálás sem jó,pedig 4X10 sorozatot löttem rá.Kétlem h ilyen géppel lehet viszonylak kivehető képet lőni róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!