Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-08-11 10:58:09 332

Talán jó idő is lesz hozzá:)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-08-11 10:55:44 331

Vényes lesz, mert a nap meg fogja világítani és a napelemek nagy felületűek, visszaverik rendesen a fényt. A gond inkább az, hogy nyugaton jön be és északon fog átvonulni, innen nem jó nekem az irány, lehet most kihagyom. A következő 3-4 nap is jó lesz, elvileg a 16.-án 21:44-től 5 percen át lesz a legfényesebb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!