Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2014-08-11 08:46:50 326

Szerettem volna én is a tájat bele komponálni, de felhős volt az ég alja. Mire kilépett a felhők mögül már csak alapobival ment volna. Az meg nem tetszett. Így maradt a cső.

B.

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2014-08-11 00:17:47 325

Arra gondoltam hogy van egy táj és én nem csak a holdat fotóznám hanem a tájat is egyben ,de ha a tájat is akarom akkor a hold kiég és csak egy fényes folt,ha meg a holdat fotózom akkor nem látszik a táj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!