Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2014-08-08 14:37:47 895

Alkonyatkor, borult égnél. :) Teljesen nyitni kellett a rekeszt, hogy boztonságos záridő legyen.

Egyébként, nyugovóra tért a kicsike, és mint kiderült, csak a hímek alszanak így. Meglehetősen vicces, ahogy "felcsíptetik" magukat a növényre. :) 

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2014-08-07 23:19:59 894

Nagyon szép! Derítve van a fény a témára, vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!