Keresés

Részletes keresés

siófoki35 Creative Commons License 2014-08-06 16:40:37 22595

Tudom csak lusta voltam :( ;)

 

Kelebián van.

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2014-08-06 15:25:35 22594

Király, csak így tovább!

Egyébként meg nem baj ha ferde egy kicsit, utólag is ki tudod egyenesíteni.

 

 

Egyébként hol van ez az élenjáró szolgálati hely?

Előzmény:
siófoki35 Creative Commons License 2014-08-05 23:12:06 22591

Foma 100, Smena-8M és egy eléggé nyomi szkenner (mindig csárén szkennel...) hármasával követtem el ezeket a képeket:

 

 

 

 

 

 

 

teljes album:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!