|
|
|
|
 |
siófoki35
2014-08-06 16:40:37
|
22595
|
Tudom csak lusta voltam :( ;)
Kelebián van. |
|
A hozzászólás:
 |
pacs_425
2014-08-06 15:25:35
|
22594
|
Király, csak így tovább!
Egyébként meg nem baj ha ferde egy kicsit, utólag is ki tudod egyenesíteni.

Egyébként hol van ez az élenjáró szolgálati hely? |
|
Előzmény:
 |
siófoki35
2014-08-05 23:12:06
|
22591
|
Foma 100, Smena-8M és egy eléggé nyomi szkenner (mindig csárén szkennel...) hármasával követtem el ezeket a képeket:


teljes album:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|