|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2014-08-04 23:39:14
|
17484
|
Mindenki ezt mondja, hogy olcsobb szettelmis lehet jo kepeket csinalni. Ez igaz.
D a piacon jo esellyel az marad hatranyban, aki az oregebb technikaval tolja. Foleg, ott , ahol belterre korlatozodik az akcio. Keves es/vagy elcseszett fenyek.
Meg kell nezni, a befutott fenykepeszek mivel fotoznak azon a teuleten, ahova be akar torni az ifju titan. Valoszinuleg mindannyian kozel azonos felszerelessel rendelkezne, azonos tudasszintnel.
|
|
Előzmény:
 |
o0-0o
2014-08-04 20:44:35
|
17481
|
Nem elég jónak lenni, a másiknál jobbnak kell lenni, hogy téged válasszanak. Tehát megnyerőbb fotókat kell készítened, mint esetleg egy kétmilliós szettel rendelkező régi rutinos fotós fotói. Olcsóbb szettel is lehet jobb valaki, ha érzéke/rutinja van a legjobb pillanatok elkapásához, természetesen a legjobb expozíciós beállításokkal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|