Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-08-04 23:39:14 17484

Mindenki ezt mondja, hogy olcsobb szettelmis lehet jo kepeket csinalni. Ez igaz. 

D a piacon jo esellyel  az marad hatranyban, aki az oregebb technikaval tolja. Foleg, ott , ahol belterre korlatozodik az akcio. Keves es/vagy elcseszett fenyek. 

Meg kell nezni, a befutott fenykepeszek mivel fotoznak azon a teuleten, ahova be akar torni az ifju titan. Valoszinuleg mindannyian kozel azonos felszerelessel rendelkezne, azonos tudasszintnel. 

 

Előzmény:
o0-0o Creative Commons License 2014-08-04 20:44:35 17481

Nem elég jónak lenni, a másiknál jobbnak kell lenni, hogy téged válasszanak. Tehát megnyerőbb fotókat kell készítened, mint esetleg egy kétmilliós szettel rendelkező régi rutinos fotós fotói. Olcsóbb szettel is lehet jobb valaki, ha érzéke/rutinja van a legjobb pillanatok elkapásához, természetesen a legjobb expozíciós beállításokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!