Keresés

Részletes keresés

szl1973 Creative Commons License 2014-08-04 23:37:53 7174

Szerintem csak FPS, de kérdés, hogy milyen lesz a képminőség.

A hozzászólás:
vjannus Creative Commons License 2014-08-04 17:49:50 7173

Plusz az 5d mk III / 6D melett még kérdéses mit tud nyújtani 1.6x-al hogy hasonló áron ne az FF -et válasszam :D

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-08-03 17:37:24 7172

Ez jogos, én még a hangyás + zsírkrétás verziót használtam. :) De most már érdemes megvárni a 7D Mk II-t annak, aki váltáson gondolkodik, bár szerintem nem lesz egy olcsó darab.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!