|
|
|
|
 |
szl1973
2014-08-04 23:37:53
|
7174
|
Szerintem csak FPS, de kérdés, hogy milyen lesz a képminőség. |
|
A hozzászólás:
 |
vjannus
2014-08-04 17:49:50
|
7173
|
Plusz az 5d mk III / 6D melett még kérdéses mit tud nyújtani 1.6x-al hogy hasonló áron ne az FF -et válasszam :D |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-08-03 17:37:24
|
7172
|
Ez jogos, én még a hangyás + zsírkrétás verziót használtam. :) De most már érdemes megvárni a 7D Mk II-t annak, aki váltáson gondolkodik, bár szerintem nem lesz egy olcsó darab. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|