Keresés

Részletes keresés

vjannus Creative Commons License 2014-08-04 17:49:50 7173

Plusz az 5d mk III / 6D melett még kérdéses mit tud nyújtani 1.6x-al hogy hasonló áron ne az FF -et válasszam :D

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-08-03 17:37:24 7172

Ez jogos, én még a hangyás + zsírkrétás verziót használtam. :) De most már érdemes megvárni a 7D Mk II-t annak, aki váltáson gondolkodik, bár szerintem nem lesz egy olcsó darab.

Előzmény:
vjannus Creative Commons License 2014-08-03 10:23:57 7171

Én 1 éve vettem 2. váznak 7D-t, miután haveromnak a vázát megkaptam 1 hétre. Az iso kérdés szerintem ennél összetettebb, a kérdés melyik firmware (az elsővel a hangyák és a zsírkréta esete volt, el is zárkóztam a 7D -től :D) és mekkora ISO.

 

Az új firmwarerel 7D annyira zajos iso 100 -on mint 1250 -en (ami nem túl pozitívum, de a zaj mértéke mivel pici nem izgat), ám a 3200 -től mk3 -t lehagyja mk3 4000 -r csúnyább mint a 7d 6400 -e (én 5000 -ig használom az még minden körülmények közt vállalható)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!