|
|
|
|
 |
szl1973
2014-08-03 17:37:24
|
7172
|
Ez jogos, én még a hangyás + zsírkrétás verziót használtam. :) De most már érdemes megvárni a 7D Mk II-t annak, aki váltáson gondolkodik, bár szerintem nem lesz egy olcsó darab. |
|
A hozzászólás:
 |
vjannus
2014-08-03 10:23:57
|
7171
|
Én 1 éve vettem 2. váznak 7D-t, miután haveromnak a vázát megkaptam 1 hétre. Az iso kérdés szerintem ennél összetettebb, a kérdés melyik firmware (az elsővel a hangyák és a zsírkréta esete volt, el is zárkóztam a 7D -től :D) és mekkora ISO.
Az új firmwarerel 7D annyira zajos iso 100 -on mint 1250 -en (ami nem túl pozitívum, de a zaj mértéke mivel pici nem izgat), ám a 3200 -től mk3 -t lehagyja mk3 4000 -r csúnyább mint a 7d 6400 -e (én 5000 -ig használom az még minden körülmények közt vállalható) |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-04-20 20:39:16
|
7155
|
Szerintem jobb, néztem egy-két képet ISO 2000-2500 nyers saját RAW-t. A 7D sokkal zajosabbnak tűnik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|