Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-08-02 21:11:51 620

Szia!

 

 

Részvétem, és nagyon-nagyon sajnálom :( !Ilyenkor nem lehet vigasztaló szavakat mondani , hiszen kedvencünk elvesztése nagy tragédia :( !! De talán csak a sors akarta így ,megelőzvén egy sokkal rosszabb tragédiát !!! Hét cica elvesztése után, mára már be kell látnom,( Mindennek oka van ! Próbálok csak a szépre emlékezni,és arra milyen boldog cicák voltak,amíg velünk lehettek. A te cicádnak is biztosan nagyon boldog élete volt, hiszen szerető gazdit a mai világban találni ....!

Még egyszer nagyon sajnálom ,és veled érzek !!

 

 

           Tünde

A hozzászólás:
Szaniq Creative Commons License 2014-07-31 20:51:14 619

Sziasztok!

Kófi Baba körülbelül 1 órája meghalt. A sors fintora, hogy másfél éve küzdünk a macska AIDS-szel, és úgy ment el, hogy beszorult a bukó-nyíló ablakba és későn vettem észre. :(

Vigasztalhatatlan vagyok, eddig még fel sem fogtam, hogy nincs többé. Nagyon gyorsan történt minden.  Forognak a fejemben a mi lett volna ha gondolatok… Miért így kellett ennek történnie…

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!