|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2014-07-31 09:01:21
|
22581
|
Köszönöm szépen, a lovakkal szerencsém volt :-). |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-07-30 16:44:28
|
22580
|
Nagyon jók! Gratulálok! |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-07-30 13:29:51
|
22579
|
Sikerült végre szeknnelnem 645 filmet, egy Nikon 9000 géppel.
A képeket egyébként Mamiya 645 1000s géppel 2,8/45mm obival kézből készítettem. A film kodak Tmax 400 volt. Jó szemcsésnek látom teljes méretben de az ISO meg kellett az időjárás miatt. A filmet X-Tolban hívtam 20 fokon.
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|