|
|
|
|
 |
-Minarik-
2014-08-01 07:36:39
|
22583
|
A lovas kep nagyon jo lett!
A szemcset meg hagyd a fenebe. |
|
 |
Rőth Sándor
2014-08-01 07:28:04
|
22582
|
A lovas felvételnek jó hangulata van, ezt nem befolyásolja a szemcse. Mivel nem látszik, így meg pláne. A TMY a legfinomabb szemcsézetű négyszázas, nem hiszem, hogy annyira zavaró lenne. A monitoron látott kép általában pesszimistább. Szerencsére a nyomtatómeghajtók sokkal kifinomultabb szoftverek, nem az kerül papírra, mint, ami képernyőre.
A TMY élesebb, finomabb szemcséjű, mint a Foma 100, pedig az sem annyira rossz. |
|
 |
Törölt nick
2014-07-30 16:44:28
|
22580
|
Nagyon jók! Gratulálok! |
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-07-30 13:29:51
|
22579
|
Sikerült végre szeknnelnem 645 filmet, egy Nikon 9000 géppel.
A képeket egyébként Mamiya 645 1000s géppel 2,8/45mm obival kézből készítettem. A film kodak Tmax 400 volt. Jó szemcsésnek látom teljes méretben de az ISO meg kellett az időjárás miatt. A filmet X-Tolban hívtam 20 fokon.
 
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|