Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-08-01 07:36:39 22583

A lovas kep nagyon jo lett!

A szemcset meg hagyd a fenebe.

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-08-01 07:28:04 22582

A lovas felvételnek jó hangulata van, ezt nem befolyásolja a szemcse. Mivel nem látszik, így meg pláne. A TMY a legfinomabb szemcsézetű négyszázas, nem hiszem, hogy annyira zavaró lenne. A monitoron látott kép általában pesszimistább. Szerencsére a nyomtatómeghajtók sokkal kifinomultabb szoftverek, nem az kerül papírra, mint, ami képernyőre.

A TMY élesebb, finomabb szemcséjű, mint a Foma 100, pedig az sem annyira rossz.

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-30 16:44:28 22580

Nagyon jók! Gratulálok!

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-07-30 13:29:51 22579

Sikerült végre szeknnelnem 645 filmet, egy Nikon 9000 géppel.

A képeket egyébként Mamiya 645 1000s géppel 2,8/45mm obival kézből készítettem. A film kodak Tmax 400 volt. Jó szemcsésnek látom teljes méretben de az ISO meg kellett az időjárás miatt. A filmet X-Tolban hívtam 20 fokon.

 

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-06-28 06:27:38 22573

Turkaltam a negak kozott. Egy par ev elotti tura kepei egy muzeumkent megorzott tnyarol.

Delta 100 volt az aldozat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!