Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
v560325 Creative Commons License 2014-07-28 23:02:29 420

Van valami mulatságos a paranoiádban :)

Az hogy neked beszóljak az kb. a legkisebb prioritás volt a komment megírásánál. Amúgy meg önmagáért beszél minden, amit most is írsz. Csak te létezel, mindenki veled foglalkozik, minden rólad szól, ez a topik is csak és kizárólag rólad szól. Az, hogy itt közben egy másik nő lehet, hogy az életéért küzd az lényegtelen, basszuk le minél jobban és röhögjünk rajta.

Előzmény:
Smancs Creative Commons License 2014-07-28 22:15:05 419

ha nem a cicuska vagy, akkor az aktuális kanja? de akkor miért írsz cicuskául? Ha véletlen mégis csak a kan lennél, vigyázz mert powerlifter is hamar rájött hogy szarba tenyerelt..

 

Amúgy ha nem bírod ki, nesze itt egy topik csak neked ... direkt erre létrehozva :)

 

Amúgy komolyan ezért regeltél, hogy nekem beszólhass? Bár témába vág. tény. élő bemutató a tárgyalt "személyiségjegyekről".

 

aki esetleg nem látott még butuska  terelőst most figyelhet. személyeskedés felsőfokon, projektálás, logika hiánya... ah, kár rá a billentyűzet koptatás.

 

Majd holnap jön vmi anyuval, apuval megtámogatott szöveg,  ha nem unod. csak a szokásos, ezredszer. Persze nemm, tökmás. hiszen smancs annyira idegesítő, pláne ebben a topikban, hogy mindenki megmondja neki, tökugyanazokkal a szavakkal, és fordulatokkal, amiket kizárólag egy ember és a közvetlen környezete akiket néha be bír hülyíteni újonnan, míg nem ismerik, használt.

 

cicuska drága, legalább stílust próbálj meg váltani, úgy érdekesebb lesz. És akkor kicsit úgycsinálhatunk mintha ;) felétek az úgyis menő.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!