|
|
|
|
 |
python 357
2014-07-19 03:14:06
|
75
|
| Hú de szemetek!!!!:(((..... Pedig úgy hírdetik a Keso-t,hogy kódkártyával csinálnak másolatot,sőt egy kulcsra több zárbetétet is összeraknak!..... |
|
A hozzászólás:
 |
boldog Bulldog
2014-07-18 22:12:08
|
74
|
Üdv!
Keresek olyan szakit, aki átkódol KESO-t.
Kódkártya, anyám p.csája mindenem megvan hozzá, a KESO hivatalosan
mégis elzárkózik, vegyek sok pénzért újat...
Egy korábbi kulcs elvesztés miatt kell, ki tudja hol lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|