|
|
|
|
 |
loopketa
2014-07-18 21:18:12
|
72
|
Nincs nyithatatlan zar, ami fontos, hogy 5, 50, vagy epp 500 masodperc kell a nyitashoz. Ami fontos lehet, komolyabb zar el is bizonytalanithatja a majmokat. Hasonloan a villogo szarhoz a kocsiban. Melyik autot valasztotta, amiben villog valami vagy amiben nem? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Surda Surdilovics
2014-07-18 10:46:20
|
70
|
Ahogy így tájékozódok nekem nagyon úgy tűnik,hogy rendkívül kevés olyan zárbetét van,amit érdemes megvenni, a legdrágább MUL-T-Lock zárakkal is tele a youtube, másodpercek alatt nyitják. Két olyat találtam,ami megbízhatónak tűnik számomra, az egyik az itt korábban említett TOKOZ zár, a másik a gordiusz védőpajzs. Ami lényegében nem engedi hozzáférni a rablót a zárhoz. http://www.youtube.com/watch?v=_T7Q8tz_hMI
Ennek a kettőnek látom értelmét, persze nem vagyok szaki, ha valaki ismeri őket, engem is érdekelne a véleménye. |
|
Előzmény:
 |
Zöldár
2014-07-18 04:35:16
|
69
|
Helló !
A Mauer zárbetét milyen kategória ?
Mostani kakásunk ilyennel van zárva.
Talán csere ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|