Keresés

Részletes keresés

Surda Surdilovics Creative Commons License 2014-07-17 11:04:33 67

Köszönöm,hozzájuk nyilván nem megyek :)

A Mul-T-Lock Interactive-ot ismered? Ajánlott?

A hozzászólás:
python 357 Creative Commons License 2014-07-17 10:39:18 66
Őszinte együttérzésem!
Menj be és nézz körül....A zárbetét legyen minimum Abus X14,-vagy Tokoz 400-as......:))
Előzmény:
Surda Surdilovics Creative Commons License 2014-07-17 10:12:35 65

Értem én, nyilván kifogása mindenkinek van.
A taxis azért bunkó ,mert az utakon mindenki paraszt.
A közértes azért bunkó,mert a főnöke megalázza.
Az eladó azért bunkó,mert keveset keres és az idegességtől nem lát,hogy nem tudja fizetni a számlákat.
Itt meg én vagyok a 39.

Kérjek elnézést vagy mi a helyes viselkedés?

Komolyan kérdem.
Bocsánatot kérek, szeretnék Önöknél pénzt költeni,mégegyszer elnézést, bocsánat, kérem ne bántsanak, csak vásárolni szeretnék...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!