Keresés

Részletes keresés

python 357 Creative Commons License 2014-07-17 10:39:18 66
Őszinte együttérzésem!
Menj be és nézz körül....A zárbetét legyen minimum Abus X14,-vagy Tokoz 400-as......:))
A hozzászólás:
Surda Surdilovics Creative Commons License 2014-07-17 10:12:35 65

Értem én, nyilván kifogása mindenkinek van.
A taxis azért bunkó ,mert az utakon mindenki paraszt.
A közértes azért bunkó,mert a főnöke megalázza.
Az eladó azért bunkó,mert keveset keres és az idegességtől nem lát,hogy nem tudja fizetni a számlákat.
Itt meg én vagyok a 39.

Kérjek elnézést vagy mi a helyes viselkedés?

Komolyan kérdem.
Bocsánatot kérek, szeretnék Önöknél pénzt költeni,mégegyszer elnézést, bocsánat, kérem ne bántsanak, csak vásárolni szeretnék...

Előzmény:
Sárgamacska Creative Commons License 2014-07-17 10:04:45 64

 Ez már  a 39. hívás volt aznap  !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!