|
|
|
|
 |
python 357
2014-07-17 10:39:18
|
66
|
Őszinte együttérzésem!
Menj be és nézz körül....A zárbetét legyen minimum Abus X14,-vagy Tokoz 400-as......:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Surda Surdilovics
2014-07-17 10:12:35
|
65
|
Értem én, nyilván kifogása mindenkinek van. A taxis azért bunkó ,mert az utakon mindenki paraszt. A közértes azért bunkó,mert a főnöke megalázza. Az eladó azért bunkó,mert keveset keres és az idegességtől nem lát,hogy nem tudja fizetni a számlákat. Itt meg én vagyok a 39.
Kérjek elnézést vagy mi a helyes viselkedés?
Komolyan kérdem. Bocsánatot kérek, szeretnék Önöknél pénzt költeni,mégegyszer elnézést, bocsánat, kérem ne bántsanak, csak vásárolni szeretnék... |
|
Előzmény:
 |
Sárgamacska
2014-07-17 10:04:45
|
64
|
Ez már a 39. hívás volt aznap ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|