Felhívtam a Zárkirályt,hogy milyen hevederzárak vannak... -Jónapot Kívánok, hevederzárak után érdeklődnék, egy panelbe szeretnék venni..., milyen típusokat árulnak? Zárkirály: -Hát van többféle,be kell jönni megnézni... ,jó? -Mégis milyen árban, milyen márkák?
Zárkirály: -1nyelves,két nyelves,jó? Zárbetéttől függ... ,jó?
-Aha,mondom,de márkát lehet tudni? Biztibuk? Zárkirály:-Van az is,jó? -Jó,hát köszönöm,akkor benézek.
Zárkirály: -Letette...
Észrevettem magamon,hogy ahogy idősödöm egyre nehezebben tolerálom,ha valaki paraszt, valahogy fogy a türelmem.
|