Keresés

Részletes keresés

Sárgamacska Creative Commons License 2014-07-17 10:04:45 64

 Ez már  a 39. hívás volt aznap  !

A hozzászólás:
Surda Surdilovics Creative Commons License 2014-07-17 09:25:39 63

Felhívtam a Zárkirályt,hogy milyen hevederzárak vannak...
-Jónapot Kívánok, hevederzárak után érdeklődnék, egy panelbe szeretnék venni..., milyen típusokat árulnak?
Zárkirály: -Hát van többféle,be kell jönni megnézni... ,jó?
-Mégis milyen árban, milyen márkák?

Zárkirály: -1nyelves,két nyelves,jó? Zárbetéttől függ... ,jó?

-Aha,mondom,de márkát lehet tudni? Biztibuk?
Zárkirály:-Van az is,jó?
-Jó,hát köszönöm,akkor benézek.

Zárkirály: -Letette...


Észrevettem magamon,hogy ahogy idősödöm egyre nehezebben tolerálom,ha valaki paraszt, valahogy fogy a türelmem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!