|
|
|
|
 |
python 357
2014-07-16 23:59:06
|
62
|
Nekem van egypár 400-as felszerelve a házban, nagyon biztonságos,-persze akkor ér valamit,
ha az ajtók is atomstabilak! Tetszik az a 2mm-es acélkorong, ami elpörög,ha fel akarják fúrni a betétet. Jó még a gomb bereteszelős változat is,ahol az ajtó belső oldalán egy elforgatható gomb van,amit ha bereteszeled a zárnyelvet,-és kifelé húzol,-akkor kívülről nem lehet a saját kulcsával sem kinyitni a zárat,-ha esetleg egy rosszakaró,akinek eredeti kulcsa van,be akar jutni!!.... |
|
 |
Surda Surdilovics
2014-07-16 22:34:13
|
61
|
Te végül is vettél hevederzárat is? Tudnál segíteni,hogy melyiket vegyem? |
|
A hozzászólás:
 |
loopketa
2014-07-16 22:26:56
|
60
|
Koszonom, a Tokoz szimpatikusabb viszont, azt hiszem arra esik a valasztas. ) |
|
Előzmény:
 |
python 357
2014-07-16 20:01:13
|
59
|
| Mind a kettő a legmagasabb biztonsági besorolású Mab 6-os! A Tokoznál hátrány,hogy a kulcs kivétekekor 90 fokot ellentétes irányban el kell fordítani a kulcsot a kuplung szerk. megoldás miatt! Szedtem már szét egyet,kurv@ bonyolult!.......:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|