Keresés

Részletes keresés

python 357 Creative Commons License 2014-07-16 23:59:06 62
Nekem van egypár 400-as felszerelve a házban, nagyon biztonságos,-persze akkor ér valamit,
ha az ajtók is atomstabilak! Tetszik az a 2mm-es acélkorong, ami elpörög,ha fel akarják fúrni a betétet. Jó még a gomb bereteszelős változat is,ahol az ajtó belső oldalán egy elforgatható gomb van,amit ha bereteszeled a zárnyelvet,-és kifelé húzol,-akkor kívülről nem lehet a saját kulcsával sem kinyitni a zárat,-ha esetleg egy rosszakaró,akinek eredeti kulcsa van,be akar jutni!!....
Surda Surdilovics Creative Commons License 2014-07-16 22:34:13 61

Te végül is vettél hevederzárat is?
Tudnál segíteni,hogy melyiket vegyem?

A hozzászólás:
loopketa Creative Commons License 2014-07-16 22:26:56 60

Koszonom, a Tokoz szimpatikusabb viszont, azt hiszem arra esik a valasztas. )

Előzmény:
python 357 Creative Commons License 2014-07-16 20:01:13 59
Mind a kettő a legmagasabb biztonsági besorolású Mab 6-os! A Tokoznál hátrány,hogy a kulcs kivétekekor 90 fokot ellentétes irányban el kell fordítani a kulcsot a kuplung szerk. megoldás miatt! Szedtem már szét egyet,kurv@ bonyolult!.......:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!