|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
syssy48
2014-07-15 12:25:34
|
17474
|
Szerintem jó választás, csak nézd meg melyik boltban veszed, mert 30-35ezer forintos eltérések vannak.
Nézd meg még a Canon és a Sony bridge gépeit is. Hasonlítsd össze őket, de legjobb lenne kipróbálni mindegyiket. |
|
Előzmény:
 |
flammerv
2014-07-15 11:33:15
|
17473
|
Sziasztok!
Milyen gépet tudnátok ajánlani, ha tanulni szeretném (magamtól, könyvekből) a fotózást, csupán a magam szórakoztatására? Én bridge gépre gondoltam, és később sem tervezek DSLR-t venni, mert olyan mélységben már tényleg nem célom a fotózás, és költeni sem akarok rá. Számomra csak az a lényeg, hogy ne kompakt géppel nyomogassak egyetlen gombot, hanem néha elszórakozhassak a manuális beállításokkal is.
Egy gépet kinéztem, ez a Panasonic DMC FZ-72. (Legfeljebb ebben az árkategóriában gondolkodom.) Szerintetek ez megfelelő lenne arra a célra, amit itt leírtam?
Köszönöm a válaszokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|