Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-07-15 12:25:34 17474

Szerintem jó választás, csak nézd meg melyik boltban veszed, mert 30-35ezer forintos eltérések vannak.

Nézd meg még a Canon és a Sony bridge gépeit is. Hasonlítsd össze őket, de legjobb lenne kipróbálni mindegyiket.

Előzmény:
flammerv Creative Commons License 2014-07-15 11:33:15 17473

Sziasztok!

 

Milyen gépet tudnátok ajánlani, ha tanulni szeretném (magamtól, könyvekből) a fotózást, csupán a magam szórakoztatására? Én bridge gépre gondoltam, és később sem tervezek DSLR-t venni, mert olyan mélységben már tényleg nem célom a fotózás, és költeni sem akarok rá. Számomra csak az a lényeg, hogy ne kompakt géppel nyomogassak egyetlen gombot, hanem néha elszórakozhassak a manuális beállításokkal is.

Egy gépet kinéztem, ez a Panasonic DMC FZ-72. (Legfeljebb ebben az árkategóriában gondolkodom.) Szerintetek ez megfelelő lenne arra a célra, amit itt leírtam?

 

Köszönöm a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!