Keresés

Részletes keresés

__Feyd Creative Commons License 2014-07-14 13:03:19 13369

Igen, smartie (ave) pont arról beszél, hogy a skótok esetleges kiválásával még gyengébb lenne a brit foci súlya, és Wales és Észak-Írország önálló FIFA(UEFA) tagságát nem indokolná sok minden. Így összevont brit válogatott indulna, amivel Bale-nek komoly esélye lenne arra, hogy kijuthasson világversenyre. Nem mellesleg az angoloknak is nőne valamivel az esélye, hogy a következő csoportkörből továbbmenjenek.

A hozzászólás:
Yooha Creative Commons License 2014-07-14 12:54:46 13365

Hát Bale elvileg wales-i, nem? És most is külön van a FIFA-ban/UEFA-ban a 4 brit tag, szóval most is van esélye. Csak gondolom a csapat mellette nem olyan erős. Mint szegény Giggs.

Előzmény:
ave én Creative Commons License 2014-07-14 11:25:24 13344

megint az lesz, amikor majd független országként fognak játszani. ez egy soha vissza nem térő esély lesz Bale-nek, hogy VB-n játsszon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!