|
|
|
|
 |
memorix
2014-07-10 20:50:22
|
61661
|
horonymaró
|
|
 |
mzsombi
2014-07-10 08:44:13
|
61650
|
Falhoronymaró amit te keresel. |
|
 |
einohyl
2014-07-10 08:38:30
|
61649
|
Ja hogy Te dupla flex -ről beszélsz. Hát biztos van olyan, de én erről most hallok először. |
|
 |
einohyl
2014-07-10 08:35:29
|
61647
|
Én meg három hete láttam, ill. a villanyszerelő mondta.
A lényeg . a flexbe kővágó tárcsa kell, azzal bevágod a tervezett csatorna két oldalát és a köztes részt vésővel eltávolítod. vegyél porálarcot mert k. ...ra porol. |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2014-07-10 08:27:14
|
61646
|
Császtok
Kb 20 évvel ezelőtt láttam, ahogy egy villanyszerelő egy dupla flex-szerűséggel hatékonyan kimetszi a falból a kábelcsatorna helyét. Most kéne nekem egy ilyen, de semmit se találok - valószínűleg mert nem jó kifejezésre keresek. Mi lehetett az a cucc?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|