|
|
|
|
 |
milyen matracot
2014-07-07 15:10:35
|
61631
|
Koszonom a valaszt. Erdekes, hogy a Fakro a Roto/Velux es a Schindler koze van arazva az eddigi ajanlataimban, kozelebb a nagyokhoz. Miben talaltad jobbnak a Schindlert a Fakronal? |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-07-07 12:46:55
|
61630
|
A Fakrot felcserélném a Schindlerrel most már, mert az utóbbi jobb.
Igazából a Velux és a Roto a csúcsminőség, sok-sok éves bizonyitott beépitett termékekkel, és jól felfújt marketinggel.
A Schindler mögöttük kullog, de nem jelenti azt, hogy (sokkal) rosszabb lenne, garanciát ők is adnak, és profi a termékük.
Nekem 4 db van beépitve, abból az egyiknél néha van vizbecsöpögés, ha szél is fúj az eső mellé. De igazából 3 db-ot sosem használunk, csak bevilágitónak van beépitve, tehát fene tudja...
Viszont biztos nem adnék dupla pénzt a Veluxért/Rotoért... |
|
Előzmény:
 |
milyen matracot
2014-07-07 11:45:43
|
61629
|
Na, hatha itt jon ra valasz...
Tetoablakot kell valasztanom, 3 retegu uvegezest szeretnek, lehetoleg muanyag tokos ablakban, kb. 110 cm x 140 cm meretben. Eddig ezek a markak kerultek latoterbe: Velux, Roto, Fakro, Schindler.
Olvasmanyaim szerint ez nagyjabol az ablakok josagi es ar sorrendje is. Kerdesem, hogy miben jobb a Roto vagy a Fakro a Schindlertol? Milyen problemam lehet, ha a Schindlert valasztom? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|