|
|
|
|
 |
C20NE
2014-07-07 08:52:43
|
61623
|
| En lealapoztam a betont es csemoeragasztoval javítottam. Stabil lett. |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2014-07-07 08:47:35
|
61620
|
nekem is betonos kérdésem van. ablakot cseréltem és az ablak alá csináltunk egy 3lapátsóder+1 lapát cement féle kézibetont kb 10-15cm vastag. egy ökölnyi területen sajnos letört az éle.
ki tudom ezt javítani kézi vakolattal? vagy keverjek bele rigipset ? esetleg csemperagasztót? mi fogja meg?
kösz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|