Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2014-07-07 08:52:43 61623
En lealapoztam a betont es csemoeragasztoval javítottam. Stabil lett.
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2014-07-07 08:47:35 61620

nekem is betonos kérdésem van. ablakot cseréltem és az ablak alá csináltunk egy 3lapátsóder+1 lapát cement féle kézibetont kb 10-15cm vastag.  egy ökölnyi területen sajnos letört az éle.

ki tudom ezt javítani kézi vakolattal? vagy keverjek bele rigipset ? esetleg csemperagasztót? mi fogja meg?

kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!