Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Amazing Grace Creative Commons License 2014-07-06 10:01:21 33456

Igen, azóta már én is tudom, hogy kétféle sziámi van, a hagyományos "Thai" vagy "almafejű" illetve a modern keleti fajta. Nekem hagyományos van, de szeretnék egy modern nagyfülű fajtát is egyszer. Mind a kettőnek megvan a maga szépsége.

 

Nagyon szép a Timur, akiről képet tettél fel. Ritka szép példány.

Előzmény:
földiboszorka Creative Commons License 2014-06-20 16:33:15 33455

ő itt egy orientális: 

 

 

 

és ő az apja, aki sziámi: 

 

 

törzskönyvezett macsok :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!