Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-07 10:40:55 61627

A tégla (és a fugák is) átfesthető... betonfestékkel vagy lábazati diszperziós festékkel.

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-07 10:39:07 61626

...erre volt a válasz (hülye index).

A hozzászólás:
Budai Szabolcs Creative Commons License 2014-07-04 21:04:41 61616

Szia Jetrotsl nekem felül nincs igazán gond, mint láthatod  a képen piros téglával van körberakva a beton abból vannak az oszlopok,  nekem a lábazati rész van szétrohadva? Az neked rendben volt akkor ha jól értem ?

 

Az alapot kiástam 40 cm mélyig meg alatta meg vékonyabb de az valami nagyon kuka anyag olyan mint  a homokkő.

Szted a stabil fenti részt kijavítva bírja majd  a kerítés?

A piros téglákat ha nem szeretném ilyen színűnek milyen megoldások vannak, esetleg hogy megmaradjon a tégla struktúra? egyenként lefesteni, vagy akár dekorvakolattal is meg lehet csinálni? Ha  a fúgákat kihagyom akkor nem válik le hamar  afesték, vakolat?

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!